OtoGüncel Forum
+1 oy
353 kez görüntülendi
mrb ben mpv  araç almak istiyorum nissan note çok hoşama gitti ama bazı formlarda baya kötülemişler  Citröen C4 Picasso ya baktım oda fene degil kararsız kaldım fazlada bir limitim yok 25 bin tl civarı bi param var bu paraya 6 kişilik bir ailenin sıgacagı geniş yakıtı az görünüşü güzel   bir araç önerirmisiniz.şimdiden teşekkürler
tarafından | 353 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy
En İyi Cevap
Merhaba öncelikle belirtmek istediğim elinizdeki bütçeyle istediğiniz türde alacağınız araçlar model yılı olarak biraz düşük olacak. Bu da alım sırasında bazı kriterleri görmezden gelmeniz anlamına gelecek. Neler derseniz düşük kilometre,boyasız,değişeni olmayan ve hiç masrafsız olması gibi. Aslında belirttiğiniz araçlar öyle forumlarda kötüledikleri gibi değil alınabilir ama bence Note ve C4 Picasso dan önce Opel Zafira'ya da bir bakın derim. Çünkü Zafira sağlam, ekonomik ve 7 kişilik koltuk seçeneği de mevcut. Bunun dışında biraz değişik öneri olacak ama hafif ticari dizel araçlar da bakabilirsiniz. Kombi modelleri koltuklu olup dizel motor seçenekleri var bu da ekonomi anlamında araçları ön plana çıkartıyor. Volkswagen Caddy, Fiat Doblo, Citröen Berlingo ve Peugeot Partner tipi araçlar da değişik seçenek olabilir. Bende şimdiden seçimizin hayırlı olmasını dilerim.
Expert (17.1k puan) tarafından
tarafından seçilmiş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
21, Nisan, 2015 sinan OtoFan (120 puan) tarafından soruldu | 688 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
0 oy
0 cevap
20, Mart, 2015 orhan84 OtoFan (120 puan) tarafından soruldu | 422 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
12, Mart, 2013 OtoGüncel Expert (12.2k puan) tarafından soruldu | 7.7k kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
12, Mart, 2013 OtoGüncel Expert (12.2k puan) tarafından soruldu | 4.8k kez görüntülendi
348 soru
260 cevap
12 yorum
366 kullanıcı
Grafik Tasarım