OtoGüncel Forum
0 oy
382 kez görüntülendi

Merhabalar 2003 model mini cooper s 53 sahibiyim supercharger destekli motor bulunmakta aracımda hiçbir sorunum sadece bakım amaçlı bujilerini değiştirdim ve teste çıktığımda şu oldu araçta rolantide veya hız sabitleyicide giderken daha doğrusu gaza yüklenmediğim sıralarda sorun yok fakat gaza yüklendiğim anda teklemeye başlıyor bunu bir kaç kişiye gösterdim ve bununla ilgili bana kımse kesın birşey söyleyemedi sadece güvendiğim ve iyi olduğunu bildiğim bi tamircim bana motor aksamında problem olmadığını sorunun elktriksel olduğunu yani ateşleme bobini kablo buji den olabileceğini söyledi. Şimdi değiştirerek deneme yapamıyoruz çünkü satın almadan kımse denettirmiyor hayliyle parçalarıda ucuz olmayan bir araç bu daha önce böyle bişey yaşayan veya bana şunu yap diye öneride buluna bılecek biri varsa çok sevinirim duacısı olurum çünkü uzun zamandır böyle ve bu benı sıkıyor araç performans aracı ve ben amacıma ulaşamıyorum tek sorunum gaza yüklendiğimde başlıyor böyle bişey yaşayan ve çözüm sağlayabilen biri varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler.

Expert (12.2k puan) tarafından | 382 kez görüntülendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
28, Mart, 2016 OtoGüncel Expert (12.2k puan) tarafından soruldu | 201 kez görüntülendi
0 oy
0 cevap
28, Temmuz, 2015 misafir tarafından soruldu | 178 kez görüntülendi
0 oy
0 cevap
28, Temmuz, 2015 abdullah OtoFan (120 puan) tarafından soruldu | 1.9k kez görüntülendi
0 oy
0 cevap
28, Temmuz, 2015 fatih yıldız OtoFan (120 puan) tarafından soruldu | 130 kez görüntülendi
348 soru
260 cevap
12 yorum
366 kullanıcı
Grafik Tasarım